czwartek, 24 grudnia 2020

Boże Narodzenie 2020

 

Po prostu dla wszystkich czytelników tego bloga życzę wesołych świąt. Bez różnicy czy obchodzicie Szczodre Gody, Boże Narodzenie czy cokolwiek, bądźcie zdrowi, pełni motywacji do działania, do zmian na lepsze. Dnia będzie przybywać, nocy ubywać i tak za parę miesięcy powitamy wiosnę.

Nie będę się rozpisywał o aktualnej sytuacji na świecie, wirusie itp. Życzę pomyślności, otuchy, wytrwałości w postanowieniach i spełnienia marzeń!

6 komentarzy:

 1. Wesołych świąt wszystkim życzę :) zaraz 3 miesiąc u mnie i ani myślę żeby wrócić do tego gówna. Chodź mam 26 lat prawie a oglądałem od podstawówki. Tylko realne kobiety panowie ;)

  OdpowiedzUsuń
 2. Wesołych świąt również panowie. Zeby 2021 przez naszą silną wole pogrążył cały pornobiznes. Fajnie jakby pojawiały sie jakies nowe posty. Czytanie bloga pomaga mi wytrwać w postanowieniu

  OdpowiedzUsuń
 3. Wesołych Marcinie, szacun za to co robisz i już zrobiłeś. Rodzinnych i spokojnych świąt Tobie i wszystkim czytającym bloga.

  OdpowiedzUsuń
 4. Wszystko jest dla ludzi tylko trzeba robic z glowa. Robimy to bo siedzimy w duzo w domu i rownie dkvrze moglibysmy np objadac sie slodyczami.

  OdpowiedzUsuń
 5. Piszę tutaj, bo to ostatni post na blogu. Czy tez mieliście tak, że po 80 dniach jakby inaczej, bardziej pozytywnie myslicie? W sensie optymistycznie z jakąś energią i poczuciem ze bedzie dobrze? Jednoczenie juz dwa razy mialem wpadki przy 120 dniu wiec mam pokore ale chce wytrzymac rok i potem juz cale swoje zycie.

  OdpowiedzUsuń
 6. To jest sprawa indywidualna.Ja na flatlajnie jade juz 7 miesiac i konca nie widac, ale jestem cierpliwy, wszyscy musimy byc cierpliwi a zostaniemy nagrodzeni.

  OdpowiedzUsuń