środa, 20 listopada 2019

Poradnik dla faceta - MGTOW


Nie samym Nofap człowiek żyje i ciągle w kółko nie ma co o tym pisać. Tematy damsko-męskie też czasem może tu poruszę. Natrafiłem na fajne nagranie z radami dla facetów - zwłaszcza młodych. Czemu fajne? Bo koleś daje rzeczowe, fachowe rady ze swojej perspektywy na temat dziewczyn i związków. Co warte podkreślenia nie ma tu hejtu w stronę kobiet ani postawy nienawidzenia kobiet czy innych bzdur. Tylko opis aktualnego stanu rzeczy na rynku matrymonialnym. Nagranie dość długie ale wartościowe. Róbcie nofap dla siebie, dla własnego świetnego samopoczucia i ogromnej energii. Energii, która jest w każdym z was tylko pod warstwą tego uzależnienia od porno czy masturbacji. Ten filmik co prawda nie o nofapchallenge ale z pewnością wielu zainteresuje.

2 komentarze:

 1. Błagam, litości. MGTOW to banda obrażonych dzieciaczków, którzy puszeniem się i pokazowym paradowaniem chcą zrobić komuś na złość. Nie zrobią. To taki poziom oszołomstwa bliski Kotońskiego i jego wyznawców.
  Zamiast obrażać się, robić z siebie debila, lepiej przełknąć redpill i żyć. Przeczytać rzeczowe źródła jak "Rational Male" Rollo Tomassiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bzdury, to samo gadałem w przeszłości, teraz TRP i MGTOW mam w jednym palcu i nie żałuję. Do nikogo nie mam pretensji, Kotońskiego oglądam i jestem zarejestrowany na jego forum i ani razu nie spotkałem się z mizoginizmem, chłopaki są tam pokiereszowani prawda, ale tylko dlatego, że mają nawpychane do głów gównoprawdę na temat kobiet wskutek czego przyjebali głową w ścianę rzeczywistości. Zarówno Red Pill jak MGTOW czy Kotoński dali mi wolność umysłu, bo byłem w więzieniu. Nie wiem czy to rozumiesz, może jesteś uprzedzony, Twój komentarz jest zero jedynkowy, a to już dużo mówi. W każdym razie jestem pewien, że się mylisz. Byłem, widziałem, polecam.

   Usuń