Kontakt do psychoterapeuty

Kontakt do psychoterapeuty

środa, 20 listopada 2019

Poradnik dla faceta - MGTOW


Nie samym Nofap człowiek żyje i ciągle w kółko nie ma co o tym pisać. Tematy damsko-męskie też czasem może tu poruszę. Natrafiłem na fajne nagranie z radami dla facetów - zwłaszcza młodych. Czemu fajne? Bo koleś daje rzeczowe, fachowe rady ze swojej perspektywy na temat dziewczyn i związków. Co warte podkreślenia nie ma tu hejtu w stronę kobiet ani postawy nienawidzenia kobiet czy innych bzdur. Tylko opis aktualnego stanu rzeczy na rynku matrymonialnym. Nagranie dość długie ale wartościowe. Róbcie nofap dla siebie, dla własnego świetnego samopoczucia i ogromnej energii. Energii, która jest w każdym z was tylko pod warstwą tego uzależnienia od porno czy masturbacji. Ten filmik co prawda nie o nofapchallenge ale z pewnością wielu zainteresuje.

3 komentarze:

 1. Błagam, litości. MGTOW to banda obrażonych dzieciaczków, którzy puszeniem się i pokazowym paradowaniem chcą zrobić komuś na złość. Nie zrobią. To taki poziom oszołomstwa bliski Kotońskiego i jego wyznawców.
  Zamiast obrażać się, robić z siebie debila, lepiej przełknąć redpill i żyć. Przeczytać rzeczowe źródła jak "Rational Male" Rollo Tomassiego.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. Bzdury, to samo gadałem w przeszłości, teraz TRP i MGTOW mam w jednym palcu i nie żałuję. Do nikogo nie mam pretensji, Kotońskiego oglądam i jestem zarejestrowany na jego forum i ani razu nie spotkałem się z mizoginizmem, chłopaki są tam pokiereszowani prawda, ale tylko dlatego, że mają nawpychane do głów gównoprawdę na temat kobiet wskutek czego przyjebali głową w ścianę rzeczywistości. Zarówno Red Pill jak MGTOW czy Kotoński dali mi wolność umysłu, bo byłem w więzieniu. Nie wiem czy to rozumiesz, może jesteś uprzedzony, Twój komentarz jest zero jedynkowy, a to już dużo mówi. W każdym razie jestem pewien, że się mylisz. Byłem, widziałem, polecam.

   Usuń
 2. Kotoński to pieprzony oszołom, podobnie jak jego banda przydupasów. Czerpanie wzorców oraz wiedzy od tej bandy rogala, to jak świadome wpieprzanie z śmietnika. Zamiast szukać wartościowych materiałów Red Pill, to sięgacie po takiego przygłupa. A potem wyskakujecie z toksycznością i zarówno Rollo Tomassi jak i Richard Cooper z Entrepreneurs in Cars kręcą głowami z zażenowania.

  OdpowiedzUsuń