Kontakt do psychoterapeuty

Kontakt do psychoterapeuty

niedziela, 26 maja 2019

Aplikacja Rewire Companion w Nofap

rewire companion nofap
Źródło: https://play.google.com/store/apps/details?id=spidersdiligence.com.habitcontrol

Rewire Companion to aplikacja na smartfony do liczenia dni odwyku Nofap. Każdy może sobie ją zainstalować - https://play.google.com/store/apps/details?id=spidersdiligence.com.habitcontrol&hl=pl

Jest bezpłatna i na pewno wielu osobom się spodoba. Nie używałem jej, ale kilka osób pytało mnie w mailu czy jest coś takiego, więc owszem. Pozwala ona śledzić postępy w Nofapchallenge.
Nie jestem fanem aplikacji i ja robiłem to w inny sposób. W kalendarzu ustawiałem sobie przypomnienia co 20 dni, więc 20 dni odwyku, 40, 60, 80 i 90. Nie skupiałem się codziennie który co dzień tylko zajmowałem się swoimi sprawami i obowiązkami. I taki styl każdemu polecam. Zapomnieć o liczeniu dni i skupieniu się na czymś innym. Wtedy czas naprawdę szybciej leci. Nofap jest jedynie paliwem do zmian, ale poprowadzić samochód zwany życiem musicie już sami.

8 komentarzy:

 1. Ten komentarz został usunięty przez autora.

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No to fajnie że używasz jeśli ci to ułatwia odwyk.
   Warto sobie czymś innym zająć głowę, czas szybciej leci.

   Usuń
 2. Dla mnie ta aplikacja to złoty medal. Za każdym razem gdy nachodzi mnie głupia myśl patrzę w aplikacje i gdy widzę ile już jest to od razu się uspokajam i idę się przebiec. Polecam, no chyba że ktoś chce co 5 minut sprawdzać ile ma czasu, to wtedy bankowo nie wytrzyma. Pozdrawiam wszystkich w temacie, dużo sił:)

  OdpowiedzUsuń
  Odpowiedzi
  1. No w sumie dobra sprawa, żal kończyć taki streak gdy widzisz w aplikacji ładną liczbę dni na odwyku.
   Pozdrawiam :)

   Usuń
 3. Dodaje swoj kod i zachęcam do zostawiania swoich
  eaobc5

  OdpowiedzUsuń
 4. Dodaje swój uz0b4d

  OdpowiedzUsuń
 5. Mój kod: goxgxl
  Zachęcam do wzajemnego wspierania się!

  OdpowiedzUsuń
 6. Dobra dobra. Zrobiłem sobie "no fap challange" kilka miesięcy. Co jakiś czas stymulowałem tylko. Stosunek przerywany. Wiecie co? Nasienie nie chce wypłynąć w pełni. Nie ma wytrysku. Coś jakby przytkało. Albo od zbytniej gęstości albo nie wiem co. Jadę do lekarza.

  OdpowiedzUsuń